BLOGERKA, PODCASTERKA ALENKA ŠAFRATOVÁ O ADVENTNÍM KALENDÁŘI BABOR

BLOGERKA, PODCASTERKA ALENKA ŠAFRATOVÁ O ADVENTNÍM KALENDÁŘI BABOR

14.12.2020

Nevím, jak vy, ale já mám slabost pro kosmetické dárky, které jsou nejen krásné, ale i praktické. To přišlo asi s věkem. Dřív mi stačilo, aby měl krém luxusní obal a krásně voněl a já byla spokojená. Čím starší jsem, tím víc oceňuji, když je něco krásné, ale hlavně to přináší viditelné výsledky prakticky okamžitě (a teď rozhodně nemluvím jen o krémech).

Značka Babor už dávno není jen o ampulích. Mají dokonalé krémy, nejlepší kosmetické ošetření v salonu, jaké jsem kdy zažila, dokonce si pravidelně kupuji jejich make-up sérum. Ale protože byly ampule můj první produkt, který jsem si kdy od Baboru koupila, navždycky zůstanou moje srdcová záležitost.
Takže se nemůžete divit, že každoročně vyhlížím jejich adventní kalendář se stejným nadšením, jako jsem kdysi vyhlížela ten čokoládový. Je totiž plný baborských nejlepších ampulí.
Jen, abyste pochopily, proč jsem z té malé skleněné věci tak nadšená. Protože je to ten nejčistší koncentrát péče o pleť. Vyberete si, co by vaší pleti právě teď fofrem pomohlo, rozlomíte ampulku, nanesete na obličej... a během pár minut vidíte výsledky! Je to takový malý botox v lahvičce :-)
Když jsem ampule poprvé objevila, pamatuji si, jak mi první použití vyrazilo dech. Jak jsem nevěřila vlastním očím. Jak jsem si říkala "to je úžasné, že něco opravdu funguje tak, jak je to v reklamě popsané".
Ovšem, taky si pamatuji, jak jsem škudlila, abych si je mohla kupovat a pak jsem jednu ampulku používala třeba na 3x. Mé milé, vezměte si ze mě příklad a nedělejte to. Protože množství koncentrátu v lahvičce je přesně to, které vám zaručí ten dechberoucí výsledek. Takže žádné škudlení.
Jasně, vím, že to není levná záležitost. Ale taky nemusíte ampule používat denně po celý rok. Já používám celé klasické balení (7 kusů) opravdu denně třeba v době, kdy je moje pleť v horším stavu. Kvůli zimě, kvůli nošení roušek. To pak padne balení Hydra Plus během jediného týdne.
Ale kolagenové nebo liftingové ampulky si schovávám na speciální příležitosti. Když mám živé vysílání pro svoje sledující, když mám naplánované nějaké focení, nebo... když mám rande.
Proto neberte obsah adventního kalendáře jako něco, co musíte nutně spotřebovat během prosince.
Nechci, abyste si myslely, že tohle je zaplacený inzertní článek a braly ho tak, že nemám jinou šanci, než ampule chválit! Třeba vás přesvědčí zkušenost mé kamarádky, která pracuje jako sestra v hospicu a já jí chtěla udělat radost něčím výjimečným. Samozřejmě, dostala ode mě balení Babor ampulí. Šetřila si je na speciální příležitosti a první použila, když měla narozeninové rande se svým manželem. Ten se na ní podíval a prohlásil: "Nevím, co se stalo, ale vypadáš tak odpočatě, jako nikdy během celého roku." A víte přece, že chlapi si na nás všimnou změn jen málokdy :-)
Ale pojmenoval to přesně. Koncentrát z jakýchkoli ampulí, které si vybere, provedoi s vaší pletí to, co slibují na obalu a všechny do jedné dokážou vykouzlit efekt "jsem krásně odpočatá", i přesto, že jste se pořádně nevyspala už pár týdnů.
Takže, mé milé dámy, jestli chcete obdarovat sebe nebo svou nejlepší kamarádku, maminku, zkrátka někoho, na kom vám záleží, je adventní kalendář Babor to, co udělá opravdu radost. Protože dáváte nejen nádherně zabalenou věc, ale hlavně FUNKČNÍ věc.

Přeji vám nádherný ampulkový advent!

S láskou a úctou
vaše Alenka

Alenka Šafratová
Škola stylu, blogerka, podcasterka a tvůrkyně online kurzu navodnadokonalyoutfit.cz