BABOR ošetření obličeje

Classic Line

Cena 690,-Kč

BABOR Perfect Eyes Treatment

Formování obočí a luxusní ošetření očního okolí obsahující odlíčení očí, aplikaci séra, masáž, masku pod oči a závěrečný krém. Délka ošetření 30 minut.

Dotaz Objednat
Cena 690,-Kč

BABOR After Work Express Treatment

Express ošetření pro časově vytížené ženy i muže obsahující povrchové čištění, masáž obličeje, krku a dekoltu, závěrečný krém. Délka ošetření 30 minut.

Dotaz Objednat
Cena 890,- Kč

BABOR Cleansing Teens

Ošetření určené pro mladou pleť do 19 let se zaměřením na problematickou a aknózní pleť produkty řady SKINOVAGE obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci BABOR ampule, krémovou masku a závěrečný krém. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz Objednat
Cena 1 190,- Kč

BABOR Basic Treatment

Originální BABOR kosmetické ošetření produkty řady SKINOVAGE dle typu pleti obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci BABOR ampule, komplexní masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz Objednat
Cena 1 290,- Kč

BABOR Ampoule Effect Treatment

Originální BABOR kosmetické ošetření produkty řady SKINOVAGE dle typu pleti obsahující povrchové čištění, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, speciální aplikaci vrstvením 3 intenzivních BABOR ampulí a masáž závěrečným krémem. Délka ošetření 60 minut.

Dotaz Objednat
Cena 1 390,- Kč

BABOR Superior Treatment

Originální BABOR kosmetické ošetření produkty řady SKINOVAGE dle typu pleti obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci BABOR ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, speciální regenerační a hydratační masku, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz Objednat
Cena 1 490,- Kč

BABOR Superior Extra Treatment

Originální BABOR kosmetické ošetření produkty řady SKINOVAGE dle typu pleti obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci BABOR ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, speciální regenerační a extra hydratační masku, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz Objednat
Cena 1 590,- Kč

BABOR Collagen Treatment

Okamžité vypnutí pleti produkty řady SKINOVAGE. Toto ošetření obsahuje povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci BABOR ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, úžasnou kolagenovou maskou BABOR Collagen Biomatrix Mask, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz Objednat

Luxury Line

Cena 1 490,- Kč

BABOR HSR® Lifting

Excelentní liftingové ošetření luxusní řadou HSR® Lifting s pěti aktivními účinnými látkami, zaměřenými na redukci vrásek. Oblíbené, originální ošetření, které je doslova legendou značky BABOR. Produkty řady patří rovněž k nejprodávanějším pro domácí péči. Délka ošetření 90 minut.

Dotaz Objednat
Cena 1 790,- Kč

BABOR HSR® Lifting Extra

Excelentní liftingové ošetření luxusní řadou HSR® Lifting s pěti aktivními účinnými látkami, zaměřenými na redukci vrásek, navíc se speciálními maskami a peelingem celých rukou zakončeným aplikací krému. Délka ošetření 90 minut.

Dotaz Objednat
Cena 2 590,- Kč

BABOR ReVersive

Luxusní anti-aging ošetření pleti řadou ReVersive s unikátním omlazujícím komplexem "PRO YOUTH COMPLEX" obsahujícím Telovitin, Youth Peptide Complex a výtažky z rostlinných kmenových buněk Rosa Alba. Při tomto rituálním ošetření používáme kameny - růženíny. Ošetření zahrnuje také peeling celých rukou. Délka ošetření 90 minut.

Dotaz Objednat
Cena 4 990,- Kč

BABOR Sea Creation

Revoluční a zcela výjimečné ošetření s unikátním proteinem Glycocéane GP3 získaným po 15 letech výzkumu mikroorganismů hlubin Tichého oceánu, kterému se firma Babor věnovala. Výsledkem je téměř "magický" účinek proti stárnutí. Součástí je i luxusní masáž se speciálními teplými a studenými kameny a také peeling celých rukou zakončený aplikací krému.

Dotaz Objednat

Medical Line

Cena 1 590,- Kč

Doctor BABOR – Hydro Cellular Treatment

Hydratační ošetření „lékařskou“ řadou s trojitě akční kyselinou hyaluronovou a HY-3 peptidy. Toto ošetření, které podporuje syntézu kyseliny hyaluronové a stabilizuje vlhkost vaší pleti, obsahuje povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci silného aktivního koncentrátu s kyselinou hyaluronovou, hyaluronovou gelovou masku, bodovou masáž obličeje, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 60 minut.

Dotaz Objednat
Cena 1 590,- Kč

Doctor BABOR – Hypersensitive skin

Intenzivní ošetření "lékařskou" řadou pro suchou a velmi citlivou pleť obsahující povrchové čištění, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci BABOR ampule, zklidňující masku, masáž rukou a krátkou jemnou masáž obličeje, krku a dekoltu závěrečným krémem. Délka ošetření 60 minut.

Dotaz Objednat
Cena 1 690,- Kč

Doctor BABOR – Couperose Treatment

Ošetření "lékařskou" řadou určené pro klientky s rozšířenými cévkami, tzv. „popraskané žilky“ obsahující povrchové čištění, přípravnou masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci couperose séra, speciální masku, masáž rukou, závěrečný krém. Délka ošetření 60 minut.

Dotaz Objednat
Cena 1 790,- Kč

Doctor BABOR - Ultimate A16 Detox Treatment

Detoxikační ošetření "lékařskou" řadou pro efektivní obnovu vzhledu vaší pleti obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci séra s 10 % Retinew A16, masáž obličeje, krku a dekoltu, detoxikační masku, masáž rukou, závěrečný krém. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz Objednat
Cena 1 790,- Kč

Doctor BABOR - Vitamin C Booster Treatment

Ošetření "lékařskou" řadou zaměřené na zlepšení pružnosti pokožky a barevné sjednocení pleti obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci séra s vitamínem C, speciální krémovou masku obohacenou sérem, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 60 minut.

Dotaz Objednat
Cena 1 890,- Kč

Doctor BABOR - Repair Treatment

Intenzivní ošetření "lékařskou" řadou pro pleť silně poškozenou, suchou a pleť s potřebou regenerace obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci dvou regeneračních ampulí, masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz Objednat
Cena 2 390,- Kč

Doctor BABOR Lifting - Recontouring Treatment

Ošetření "lékařskou" řadou pro zpevnění kontur obličeje v oblasti krku a brady, vyplnění a vypnutí pleti v oblasti tváří a čela a vyhlazení vrásek obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, speciální séra, liftingovou masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku obohacenou sérem, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 90 minut.

Dotaz Objednat
Cena 2 390,- Kč

Doctor BABOR Lifting - Silver Foil Face Mask

Luxusní ošetření "lékařskou" řadou s hydratační stříbrnou maskou zvyšující účinek přesně vybraných speciálních sér dle potřeb pleti obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci zvolených sér, stříbrnou masku, masáž rukou a liftingovou masáž obličeje, krku a dekoltu závěrečným krémem. Doba trvání 90 minut.

Dotaz Objednat
Cena 2 490,- Kč

Doctor BABOR Lifting - Collagen Booster Treatment

Exkluzivní a výjimečně účinné liftingové ošetření "lékařskou" řadou pro pleť s vráskymi, se ztrátou přirozeného napětí a elasticity obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, speciální séra, liftingovou masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku obohacenou sérem, masáž rukou a závěrečný krém. Doba trvání 90 minut.

Dotaz Objednat
Cena 2 590,- Kč

Doctor BABOR - Brightening Glow Treatment

Ošetření "lékařskou" řadou pomáhá se stávajícími problémy s nerovnoměrnou pigmentací a také pro pleť, která potřebuje okamžitou intenzivní hydrataci a rozjasnění. Obsahuje povrchové čištění, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci BABOR Correct ampule, Brightening masky na obličej a speciální krémovou masku s Correct ampulí na dekolt, masáž a závěrečný krém. Délka ošetření 90 minut.

Dotaz Objednat

Uvedené ceny jsou smluvní a zahrnují DPH.