BABOR ošetření obličeje

Classic Line

Cena 1 150,-Kč

BABOR Perfect Eyes Treatment

Formování obočí a luxusní ošetření očního okolí obsahující odlíčení očí, aplikaci séra, masáž, masku pod oči a závěrečný krém. Délka ošetření 30 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 1 150,-Kč

BABOR After Work Express Treatment

Express ošetření pro časově vytížené ženy i muže obsahující povrchové čištění, masáž obličeje, krku a dekoltu, závěrečný krém. Délka ošetření 30 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 1 500,- Kč

BABOR Cleansing Teens

Ošetření určené pro mladou pleť do 19 let se zaměřením na problematickou a aknózní pleť produkty řady SKINOVAGE obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, hloubkové čištění příp. čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci BABOR ampule, krémovou masku a závěrečný krém. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 000,- Kč

BABOR Ampoule Effect Treatment

Originální BABOR kosmetické ošetření produkty řady SKINOVAGE dle typu pleti obsahující povrchové čištění, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, speciální aplikaci vrstvením 3 intenzivních BABOR ampulí a masáž závěrečným krémem. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 000,- Kč

BABOR Superior Treatment

Originální BABOR kosmetické ošetření produkty řady SKINOVAGE dle typu pleti obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci BABOR ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 90 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2100,- Kč

BABOR Superior Extra Treatment

Originální BABOR kosmetické ošetření produkty řady SKINOVAGE dle typu pleti obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci BABOR ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku s ampulí nebo speciální regenerační a extra hydratační masku, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 90 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 200,- Kč

BABOR Total Hydration Treatment

Originální, vysoce hydratační BABOR kosmetické ošetření produkty řady SKINOVAGE Moisturizing obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, zapravení 2 ks BABOR hydratačních ampulí, masáž obličeje, krku a dekoltu, speciální extra hydratační masku na oči a rty, hydratační pěnovou masku, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 90 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 300,- Kč

BABOR Vitamin Complex C Treatment

Ošetření řadou Skinovage v kombinaci s Doctor Babor zaměřené na zlepšení pružnosti pokožky, barevné sjednocení a rozzáření pleti obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci ampule Multi Vitamin Energy, masáž Complex C krémem, krémovou masku obohacenou o další ampuli Multi Vitamin Energy, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 90 minut.

Dotaz On-line rezervace

Luxury Line

Cena 2 250,- Kč

BABOR Skin Recharge Treatment

Rose Gold – ampule nabitá energií, Gold – objem ze zlata a Platinum – platinový lifting. To jsou 3 ampule, kterými vás budeme rozmazlovat. Ošetření obsahuje povrchové čištění, peeling obličeje a rukou, čištění ultrazvukovou špachtlí, zapravení ampule z Precious Collection, stříbrnou masku, liftingovou masáž obličeje, krku a dekoltu, závěrečný krém. Délka ošetření 90 min.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 250,- Kč

BABOR HSR® Lifting

Excelentní liftingové ošetření luxusní řadou HSR® Lifting s pěti aktivními účinnými látkami, zaměřenými na redukci vrásek. Oblíbené, originální ošetření, které je doslova legendou značky BABOR. Produkty řady patří rovněž k nejprodávanějším pro domácí péči. Délka ošetření 90 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 450,- Kč

BABOR HSR® Lifting Extra

Excelentní liftingové ošetření luxusní řadou HSR® Lifting s pěti aktivními účinnými látkami, zaměřenými na redukci vrásek, navíc se speciálními maskami a peelingem celých rukou zakončeným aplikací krému. Délka ošetření 90 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 750,- Kč

BABOR ReVersive

Luxusní anti-aging ošetření pleti řadou ReVersive s unikátním omlazujícím komplexem "PRO YOUTH COMPLEX" obsahujícím Telovitin, Youth Peptide Complex a výtažky z rostlinných kmenových buněk Rosa Alba. Při tomto rituálním ošetření používáme kameny - růženíny. Ošetření zahrnuje také peeling celých rukou. Délka ošetření 100 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 4 900,- Kč

BABOR Sea Creation

Revoluční a zcela výjimečné ošetření s unikátním proteinem Glycocéane GP3 získaným po 15 letech výzkumu mikroorganismů hlubin Tichého oceánu, kterému se firma Babor věnovala. Výsledkem je téměř "magický" účinek proti stárnutí. Součástí je i luxusní masáž a peeling celých rukou zakončený aplikací krému. Délka ošetření 100 min.

Dotaz On-line rezervace

Medical Line

Cena 2 100,- Kč

Doctor BABOR - Healthy Glowing Treatment

Intenzivní hydratační ošetření "lékařskou" řadou Doctor Babor Cleanformance. Jedná se o veganskou speciální péče, která je určená pro náročnou mladou pokožku. Dodá pleti svěžest, hebkost a pružnost. Díky prebiotickému a probiotickému komplexu pomáhá posilovat přirozenou kožní bariéru a zachovávat rovnováhu v kožním mikrobiomu. Po tomto ošetření bude vaše pleť vypadat zdravě, s jemným zářivým vzhledem. Ošetření obsahuje povrchové čištění, aktivační masku, masáž rukou, peeling, sérum, masáž obličeje, krku a dekoltu, oční krém a krém. Délka ošetření 60 min.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 200,- Kč

Doctor BABOR – Hydro Cellular Treatment

Hydratační ošetření „lékařskou“ řadou s trojitě akční kyselinou hyaluronovou a HY-3 peptidy. Toto ošetření, které podporuje syntézu kyseliny hyaluronové a stabilizuje vlhkost vaší pleti, obsahuje povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci silného aktivního koncentrátu s kyselinou hyaluronovou, hyaluronovou bio-celulózovou masku, bodovou masáž obličeje, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 200,- Kč

Doctor BABOR – Hypersensitive skin

Intenzivní ošetření "lékařskou" řadou pro suchou a velmi citlivou pleť obsahující povrchové čištění, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci BABOR ampule, zklidňující masku, masáž rukou a krátkou jemnou masáž obličeje, krku a dekoltu závěrečným krémem. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 200,- Kč

Doctor BABOR – Couperose Treatment

Ošetření "lékařskou" řadou určené pro klientky s rozšířenými cévkami, tzv. „popraskané žilky“ obsahující povrchové čištění, přípravnou masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci couperose séra, speciální masku, masáž rukou, závěrečný krém. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 200,- Kč

Doctor BABOR - Ultimate A16 Detox Treatment

Detoxikační ošetření "lékařskou" řadou pro efektivní obnovu vzhledu vaší pleti obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci séra s 10 % Retinew A16, masáž obličeje, krku a dekoltu, detoxikační masku, masáž rukou, závěrečný krém. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 200,- Kč

Doctor BABOR - Vitamin C Booster Treatment

Ošetření "lékařskou" řadou zaměřené na zlepšení pružnosti pokožky a barevné sjednocení pleti obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci séra s vitamínem C, speciální krémovou masku obohacenou sérem, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 350,- Kč

Doctor BABOR - Repair Treatment

Intenzivní ošetření "lékařskou" řadou pro pleť silně poškozenou, suchou a pleť s potřebou regenerace obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci dvou regeneračních ampulí, masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 75 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 650,- Kč

Doctor BABOR Lifting - Collagen Booster Treatment

Exkluzivní a výjimečně účinné liftingové ošetření "lékařskou" řadou pro pleť s vráskami, se ztrátou přirozeného napětí a elasticity obsahující povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, speciální séra, liftingovou masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku obohacenou sérem, masáž rukou a závěrečný krém. Délka ošetření 90 minut.

Dotaz On-line rezervace
Cena 2 650,- Kč

Doctor BABOR - Brightening Glow Treatment

Ošetření "lékařskou" řadou pomáhá se stávajícími problémy s nerovnoměrnou pigmentací a také pro pleť, která potřebuje okamžitou intenzivní hydrataci a rozjasnění. Obsahuje povrchové čištění, peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikaci BABOR Correct ampule, Brightening masky na obličej a speciální krémovou masku s Correct ampulí na dekolt, masáž a závěrečný krém. Délka ošetření 90 minut.

Dotaz On-line rezervace

Medical Line Professional

Cena 2 650,- Kč

BABOR TheraPRO Peels Treatment

AHA Peelings jsou typem chemického peelingu a využívají jako svou hlavní složku přirozeně odvozené alfa-hydroxy kyseliny (AHA), jako jsou kyselina mléčná, vinná, citronová, jablečná a glykolová. Propracovaná a ověřená složení různých ovocných kyselin s přesně vyváženým obsahem ovocných kyselin a hodnotami pH zajišťují kontrolované, rovnoměrné oddělování buněk a podporují regeneraci kůže, a to od hlubších vrstev až k nejvyšší buněčné vrstvě. Doporučujeme jako kúru v zimních měsících, velmi důležitá je domácí následná péče. Délka ošetření 60 minut.

Dotaz On-line rezervace

Uvedené ceny jsou smluvní a zahrnují DPH.