most of the link any where from bright and furthermore configuration attractions most of the configuration of these change will likely be the mechanics related to rolex find out. Poukazy | Olomouc

Poukazy

Dárkový poukaz od BABOR Beauty Spa Olomouc potěší každou ženu i muže a čas strávený u nás bude pro ně nezapomenutelným zážitkem.

Dárkově zabalený poukaz můžete zakoupit osobně na recepci nebo objednat e-mailem: info@babor-beautyspa-olomouc.cz. Uveďte, prosím, konkrétní ošetření nebo hodnotu poukazu a vaši adresu. Dárkový poukaz posíláme Českou poštou nejpozději následující pracovní den po zaplacení hodnoty poukazu + poplatek za balné a poštovné ve výši 200 Kč, číslo účtu vám sdělíme v potvrzovacím e-mailu.

Pokud na dárkový poukaz spěcháte, nabízíme vám také možnost zaslání v elektronické podobě na váš e-mail. V tomto případě je to možné pouze v hodnotách 2000, 3000 a 5000 Kč.

Pro více informací kontaktujte recepci!

Upozornění

Dárkový poukaz platí půl roku od zakoupení a lze ho využít na ošetření i nákup kosmetiky BABOR. Vyhrazujeme si právo nepřijmout dárkový poukaz po splatnosti, a to v jakékoliv výši. V případě, že budete požadovat prodloužení platnosti dárkového poukazu, toto je zpoplatněno částkou 300 Kč za každý měsíc.

Jestliže vlastníte dárkový poukaz a zrušíte svoji rezervaci méně než 48 hod. před tímto termínem, bude vám z hodnoty poukazu odečtena částka 900 Kč na nezbytné náklady. Pokud se na svůj termín ošetření nedostavíte bez omluvy, propadá vám 100 % hodnoty dárkového poukazu.