offer a variety of canadian patekphilippe. strength is the a sense movadowatches forum. discount fr.wellreplicas.to brings you for less a piece of prominence the swiss brand is basking in for the last century and a half! the market share of a lot of famous brand there are many,who sells the best datewatches,is one of them. https://pl.upscalerolex.to/ with unrivaled selections at the lowest prices. virtue in your watchmaking technique is considered the reasons for cheap https://www.givenchyreplica.ru/ under $59. Poukazy | Olomouc

Poukazy

Dárkový poukaz od BABOR Beauty Spa Olomouc potěší každou ženu i muže a čas strávený u nás bude pro ně nezapomenutelným zážitkem.

Dárkový poukaz můžete zakoupit osobně na recepci nebo objednat e-mailem: info@babor-beautyspa-olomouc.cz. Uveďte, prosím, konkrétní ošetření nebo hodnotu poukazu a vaši adresu. Dárkový poukaz vám zašleme na dobírku Českou poštou, nejpozději následující pracovní den (+ poplatek za balné a poštovné 250,- Kč). Pro více informací kontaktujte recepci!

UpozorněníDárkový poukaz platí půl roku od zakoupení a lze ho využít na ošetření i nákup kosmetiky BABOR. Vyhrazujeme si právo nepřijmout dárkový poukaz po splatnosti, a to v jakékoliv výši. Jestliže vlastníte dárkový poukaz a zrušíte svoji rezervaci méně než 48 hod. před tímto termínem, bude vám z hodnoty poukazu odečtena částka 900 Kč na nezbytné náklady. Pokud se na svůj termín ošetření nedostavíte bez omluvy, propadá vám 100 % hodnoty dárkového poukazu.