Přístrojová ošetření

Přístrojová ošetření

Cena 890,- Kč

Kavitační Peeling

Ošetření ultrazvukovou špachtlí vyčistí pleť do hloubky včetně černých teček, uvolňuje póry, zlepšuje kvalitu pokožky a také vyhlazuje vrásky. Je vhodné i pro citlivou pleť a pleť s kuperózou. Obsahuje povrchové a hloubkové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, tonikum a závěrečný krém. Délka ošetření 30 minut.

Dotaz Objednat
Cena s ošetřením 290,-Kč/bez ošetření 590,-Kč

BABOR TECH Derma Visualizer

Profesionální analýza pokožky kamerou s polarizovaným světlem a počítačovým vyhodnocením. Komplexní diagnostika pleti: obsah kožního mazu, stupeň odlučování šupinek, pórovitost, charakter skvrn a stupeň vrásek.

Dotaz Objednat
Cena 1 190,- Kč

IONTO COMED Microneedling

Ošetření špičkovým přístrojem německé firmy Ionto Comed, který pomocí až 150 mikroskopických vpichů za sekundu zapraví omlazující a hydratační séra Babor. Pokožka začne intenzivně tvořit vlastní kolagen a elastin, efekt je vidět ihned po zákroku. Ošetření zahrnuje povrchové čištění, peeling, přístrojové zapravení séra, zklidňující masku a sérum. Délka ošetření 60 min.

Dotaz Objednat
Cena 1 400,- Kč

Terapie LED technologií SmartLux

LED technologie SmartLux je založena na využití "Light Emitting Diodes" s různými vlnovými délkami (červené, modré, žluté a zelené světlo) k ošetření širokého spektra kožních indikací včetně akné, fotopoškozené kůže, alopecie a rejuvenace. Pro dosažení požadovaného efektu je třeba 8 - 14 ošetření. Délka 1 ošetření je dle indikace 10 - 20 minut. Cena je za celý balíček.

Dotaz Objednat