BABOR ošetření těla

Peelingy

Cena 1 090,- Kč

BABOR Sea Salt-Oil Peeling - SHAPING

Zážitkový peeling celého těla zaměřený na zpevnění, výživu a hydrataci pokožky. Díky kmenovým buňkám ovoce jeřábu má anti-agingový efekt.

Dotaz Objednat
Cena 1 090,- Kč

BABOR Sea Salt-Oil Peeling - BALANCING

Peeling s hřejivou wellness vůní získanou z různých dřevin a kašmíru udržuje tělo v rovnováze a zanechává pokožku vláčnou a hedvábně jemnou.

Dotaz Objednat
Cena 1 890,- Kč

BABOR Sea Salt-Oil Peeling + PACK

Zážitkový peeling zakončený zábalem je dokonalá relaxace vašeho těla.

Dotaz Objednat

Zábaly

Cena 890,- Kč

BABOR 3D Cellulite Treatment

Velmi intenzivní masáž a zábal produkty Thermo Lotion a Ultimate 3D Cellulite Lotion řady Doctor Babor, které obsahují inovativní komplex: hexapeptide 39, forskolin a kofein redukuje zásoby tuku a aktivuje jejich spalování, Collagen Booster Peptide pak podporuje pevnost pojivové tkáně a zjemňuje pokožku. Nerovnosti způsobené tukovými zásobami se pak jeví méně viditelné, povrch pokožky je jemnější a pevnější.

Dotaz Objednat
Cena 1 090,-Kč

BABOR Fat – Burning Treatment

Stop Cellulite Wraps aktivují rozbourávání tuků a zabraňují nové tvorbě tukových usazenin v tkáni. Zlepšují „zasíťování“ kolagenových vláken, čímž zároveň posilují strukturu pojivových tkání. Pokožka získává pevnost a strukturu, problémové partie jsou hladší a jsou zpevněné, viditelnost celulitidy se výrazně zmenšuje.

Dotaz Objednat
Cena 1 090,- Kč

BABOR SHAPING

Velmi příjemný zábal celého těla zaměřený na zpevnění, výživu a hydrataci pokožky. Díky kmenovým buňkám ovoce jeřábu má anti-agingový efekt.

Dotaz Objednat
Cena 1 090,- Kč

BABOR BALANCING

Zábal s hřejivou wellness vůní získanou z různých dřevin a kašmíru udržuje tělo v rovnováze a zanechá pokožku vláčnou a hedvábně jemnou.

Dotaz Objednat