Pravidla salonu

On-line rezervace

Pokud se na ošetření z jakéhokoliv důvodu nebudete moci dostavit, oznamte nám tuto skutečnost nejpozději do 15.00 hod. předchozího pracovního dne, a to buď telefonicky na č. 732 661 422 nebo na e-mail info@babor-beautyspa-olomouc.cz nebo osobně na adrese Švýcarské nábřeží 6, 779 00 Olomouc. Pokud nám rezervaci ošetření zrušíte později, bude vám při příští návštěvě účtována částka 900 Kč na nezbyné náklady salonu. Svou rezervaci můžete postoupit jiné osobě, tuto změnu nám sdělte, prosím, telefonicky na č. 732 661 422 nebo na e-mail: info@babor-beautyspa-olomouc.cz

Dárkový poukaz

Vyhrazujeme si právo nepřijmout dárkový poukaz po splatnosti, a to v jakékoliv výši. Jestliže vlastníte dárkový poukaz a zrušíte svoji rezervaci méně než 48 hod. před tímto termínem, bude vám z hodnoty poukazu odečtena částka 900 Kč na nezbytné náklady salonu. Pokud se na svůj termín ošetření nedostavíte bez omluvy, propadá vám 100 % hodnoty dárkového poukazu. Připomínáme, že dárkový poukaz lze uplatnit i na produkty Babor v naší prodejně.

Ošetření

V případě nachlazení, rýmy, oparu, zánětu oka apod. vám nemůžeme provést ošetření.


Prosíme o ztlumení, případně vypnutí vašich mobilních telefonů během ošetření. Domácí mazlíčky máme rádi, ale do salonu z hygienických důvodů nepatří.

Děkujeme za pochopení.